top of page

MOJE FILOZOFIE

Kamila Reinnes

fitwith_03_mini.png

   Každá nová cesta vyžaduje určitý čas, trpělivost, odvahu, vášeň a nadšení. Teprve pak se rodí něco nového. To, po čem jsme již dlouho toužili a hledali. Něco, co nám přináší radost a je pro nás důležité. Co to je ví  každý sám, stačí naslouchat svému srdci a intuici. Všichni máme jiné cíle a naše cesty jsou rozdílné. V jednom se však shodneme. Mít rád sám sebe je skvělý začátek nové úžasné cesty. Když se přidá pochopení a podpora našeho blízkého okolí je nová cesta ještě krásnější  a jednodušší.

Změnou myšlení měníme sebe i své okolí.

Dobrý den, vítejte na stránkách lemonnylimes.

   Jmenuji se Kamila. Jsem fitness trenér, výživový poradce a zastánce zdravého životního stylu. Prostřednictvím stránek lemonnylimes sdílím svůj zájem o rostlinné stravování, cvičení a další zajímavá témata.

   Vše vychází z mé dlouholeté vášně pro zdravý životní styl a sport. Před téměř 2 lety jsme začala fotit a sdílet své recepty s přáteli na Istagramu a FB stránkách. Dlouhá léta jsem cítila, že chci dělat něco, co mně opravdu baví a přináší radost. Bohužel jsem stále tápala a hledala cestu jak nápady pojmout, dát jim směr a něco vytvořit. Jak se podělit o zkušenosti? Dlouhé roky se věnuji fitness a jsem 20 let vegetariánkou. To už je spousta zklamání, poznání a uvědomění si vlastní cesty. Tak proč neposkytnout pomoc a rady ostatním.

   Jako fitness trenér nemám ráda diety a nevěřím na ně. Jakmile si řeknete, že něco nesmíte, v ten moment to chcete ještě víc. Ne nadarmo se říká, že „zakázané ovoce chutná lépe“. Je načase přemoci svoji mysl. Hlavním klíčem ke zdraví jsme my sami. Život není o dietách a omezování se. Důležitá jsou každodenní rozhodnutí ohledně našeho zdraví a životosprávy, což nás pozitivně ovlivňuje. Věřím, že jídlo s láskou připravované a krásně servírované chutná jinak. Mojí vášní je vytvářet lahodné, krásně vypadající a zdravé dezerty. Ve svých receptech používám pouze přírodní potraviny. Vyhýbám se chemikáliím, konzervačním látkám a umělým ochucovadlům všeho druhu. Většina receptů jsou veganské a některé i RAW. Právě to co jíme, hraje velkou roli v tom, jak se cítíme, vypadáme a myslíme. Každý si najde svoji cestu. Ráda Vás nasměruji a inspiruji…

Lemonnylimes není jen blog. Sama uvidím, kam se vše posune.

Nápadů je spousta a čekají na realizaci.

Dělám vše s velikou vášní a nadšením....

bottom of page