top of page

VAŘENÍ & PEČENÍ

Soba nudle se zeleným hráškem
01_10062018-merunkovy tac_blog.jpg

  Změnou toho, co jíme, můžeme změnit to, jak vypadáme a jak se cítíme.

 

   Pečujeme o svůj zevnějšek a tělo, ale mnohdy zapomínáme, že právě zdravý  a vyvážený jídelníček, který poskytne našemu tělu dostatečné množství všech nezbytných látek, je to nejdůležitější.

   Doba se změnila, svět se stále někam posouvá,  ale co se nikdy nezmění  je, že pouze zdravé tělo nám může dobře sloužit. Proto kvalitní jídlo má být jednou z našich priorit. Bohužel tomu tak často není. V dnešním uspěchaném  světě se to může zdát téměř nemožné.

   Přitom je to tak snadné :-). Na začátku tomu stačí věnovat trochu času a úsilí. Postupně se seznámit se základními principy a pravidly. Příprava zdravého a nutričně vyváženého jídla není vůbec náročná.

   Pokud některá ze surovin ve Vaší domácnosti ještě nemá své pevné místo věřte, že se to brzy změní. Nebojte si je pořídit.Těch základních není tak moc a často se opakují. Poté už můžete upravovat své oblíbené rodinné recepty či zkoušet nové.

   Ráda budu Váš poradce a průvodce na cestě ke zdravému životního stylu. Pusťme se do toho společně...Sledováním mých stránek získáte nové informace v oblasti zdravého vegetariánského či veganského vaření a stravování, tipy, rady a recepty, které si můžete snadno vyzkoušet.

   Vytváření nových či upravování známých receptů je pro mne kreativní činnost, při které využívám svoji fantazii. Nové nápady čerpám z kuchařek známých či neznámých.

   Všechny recepty, které v blogu najdete, jsou od základu vyrobeny z přírodních surovin. Žádný z nich neobsahuje maso, živočišné produkty či rafinované cukry a tuky.

Věřím, že Vám bude blog inspirací na Vaší cestě za zdravím životním stylem.

   Pokud máte dotazy, nápady, podněty, nebo se rádi dovíte něco více ke konkrétním tématům, napište mi.

 Přeji Vám mnoho úspěchů.

Bábovka
bottom of page